Usługa wykonywana przez program antywirusowy

Usuwanie niewłaściwych usług związanych z programami antywirusowymi

całkowita operacja komputera może być poważnie kalekowana, gdy cDNA wykonywalne przez program antymagware gwarantują wysokie zużycie, powiedzmy, że około 80%. teraz jest to problem, który może mieć poważny negatywny wpływ na osobliwy aspekt związany z przepustowością, stosowany we współczesnym świecie komputerowym.

niewiarygodnie wysokie zużycie procesora

może okazać się, że naprawdę trudne jest przeprowadzenie jakiejkolwiek formy wymagających zadań na komputerze, gdy wykonywane przez program usługi antywirusowe wyniki w niewłaściwie wysokim zużyciu procesora. zwykle spadają wartości zużycia w zakresie 50-60%, a komputer staje się praktycznie z tym bezużyteczny.

znowu może się okazać, że program Windows Explorer nie przestaje reagować na powtarzające się przypadki awarii i oknów obrońcy zużywa niewiarygodnie dużą ilość procesora. dzieje się tak, gdy program wykonywalny usługi antywirusowej zużywa wysoki procesor.

najlepszym sposobem na rozwiązywanie podobnych problemów jest za pomocą narzędzia do naprawy błędów, które należy pobrać i zainstalować w systemie w celu ograniczenia wysokiego poziomu procesora.


Pobierz oprogramowanie do naprawy komputera